Kontakt Vinderstrategi A/S

Kontakt information

Vinderstrategi A/S
Esplanaden 8D
DK- 1263 København K
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 7022 9031
CVR: 31 93 87 24

Direkte kontakt

Sanne Markwall
Direktør
Strategisk rådgiver og partner
Mail: sanne@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2173 5152
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Mikael Vest
Strategisk rådgiver og partner
Prof. bestyrelsesmedlem
Mail: vest@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2160 9031
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Kenneth Loberg
Strategisk rådgiver og partner
Mail: kenneth@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 23 71 76 27
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Isabel Rosendal Krogtoft
Strategisk forretningsudvikler
Mail: isabel@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 27 52 95 70
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Kristoffer Blom
Strategisk forretningsudvikler
Mail: kristoffer@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 40 64 02 50
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Pernille Pedersen
Strategisk forretningsudvikler
Mail: pernille@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2149 7538
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Rikke Risager Therkelsen
Strategisk forretningsudvikler
Mail: rikke@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 3024 2867
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Camilla Lyngsø Jensen
Strategisk forretningsudvikler
Mail: camilla@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2634 5491
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Patrick Wildenradt
Strategisk forretningsudvikler
Mail: patrick@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2844 7338
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Anja Thygesen
Research og analyse
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2912 7772
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Axel Olesen
Fremtidsforsker
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 3065 1100
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Sanne Frederiksen
Bogholder
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 7022 9031
Føj til adressebog (vCard)

…at blive kontaktet for en afslappet og uforpligtende dialog om bl.a. bestyrelsesarbejde, strategi, ledelse, samarbejdsmuligheder og det at skabe en rød tråd i de strategiske indsatser.

… at en dialog om ovennævnte emner altid vil inspirere jer og jeres virksomhed. Garantien betyder, at hvis det modsatte viser sig og vi ikke lever op til orderne så kvitterer vi med en lille overraskelse.

Vi håber at denne præsentation på www.vinderstrategi.dk er interessant. Savner I noget, så kontakt os på mail vinderstrategi@vinderstrategi.dk eller telefon 7022 9031.

Vinderstrategi A/S har domicil på Esplanaden, som ligger i hjertet af København K – en stemningsfyldt gade med Kastellet og Amalienborg som naboer. Der er både bus og tog i nærområdet, da Østerport station ligger lige om hjørnet.

Parkeringsvejledning
Find os på Google Maps!

Kontakt formular

Navn

Adresse

Postnummer

By

Firmanavn

Titel

Telefonnummer

Din e-mail

Emne

Din besked

Antispam: Hvad er 2 plus 5?