Kontakt

Vi ser frem til en dialog om strategi

Hjem/Kontakt
Kontakt 2017-05-05T08:37:58+00:00

Kontakt Vinderstrategi A/S

Kontakt information

Vinderstrategi A/S
Esplanaden 8D
DK- 1263 København K
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 7022 9031
CVR: 31 93 87 24

Direkte kontakt

Sanne Markwall
Direktør
Strategisk rådgiver og partner
Mail: sanne@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2173 5152
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Mikael Vest
Strategisk rådgiver og partner
Prof. bestyrelsesmedlem
Mail: vest@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2160 9031
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Isabel Rosendal Krogtoft
Strategisk rådgiver
Mail: isabel@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 60 14 15 72
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Mathilde Teilmann
Strategisk forretningsudvikler
Mail: mathilde@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 30 23 04 38
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Kasper Groes Ludvigsen
Strategisk forretningsudvikler
Mail: kasper@vinderstratgei.dk
Telefon: +45 51 90 07 14
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Line Hyldgaard Rydal Hjorth
Strategisk forretningsudvikler
Mail: line@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 26 83 66 72
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Nicolaj Lund Hansen
Strategisk forretningsudvikler
Mail: nicolaj@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 27 57 25 13
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Patrick Wildenradt
Strategisk forretningsudvikler
Mail: patrick@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2844 7338
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Anja Thygesen
Research og analyse
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2912 7772
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Sanne Frederiksen
Bogholder
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 7022 9031
Føj til adressebog (vCard)

Vinderstrategi A/S har domicil på Esplanaden, som ligger i hjertet af København K – en stemningsfyldt gade med Kastellet og Amalienborg som naboer. Der er både bus og tog i nærområdet, da Østerport station ligger lige om hjørnet.

Parkeringsvejledning
Find os på Google Maps!

Kontakt formular

Navn

Adresse

Postnummer

By

Firmanavn

Titel

Telefonnummer

Din e-mail

Emne

Din besked

Antispam: Hvad er 2 plus 5?

Gratis læseprøve

Download gratis læseprøve af bogen, der er solgt i mere end 25.000 eksemplarer og modtag nyheder og blog fra Vinderstrategi A/S. Læseprøven indeholder bl.a. kapitel 1 som er de opsamlede erfaringer om, hvad der skal til for at blive en vindervirksomhed®.