Kontakt

Vi ser frem til en dialog om strategi

/Kontakt
Kontakt2018-08-06T11:07:11+00:00

Kontakt information

Reventlowsgade 18, st. tv.
DK-1651 København V
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 7022 9031
CVR: 31 93 87 24

Direkte kontakt

Mikael Vest
Grundlægger og strategisk rådgiver
Prof. bestyrelsesmedlem
Mail: vest@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2160 9031
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Sanne Markwall
Kommerciel direktør og strategisk rådgiver
Mail: sanne@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2173 5152
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Isabel Rosendal Krogtoft
Strategisk rådgiver
Mail: isabel@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 6014 1572
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Pernille Rügge
Strategisk forretningsudvikler
Telefon: +45 6014 3871
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Maria Drengsgaard
Strategisk forretningsudvikler
Mail: maria@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 6014 9326
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Mathilde Teilmann
Strategisk forretningsudvikler
Mail: mathilde@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 6016 9514
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Sarah Tecca Sprang
Kommunikationsmedarbejder
Mail: sarahts@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 6014 3851
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Patrick Wildenradt
Forretningsanalytiker
Mail: patrick@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2844 7338
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Anja Thygesen
Research og analyse
Mail: anja@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2912 7772
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Mika Kaltoft 
Webmaster
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 6069 3532
Føj til adressebog (vCard)

Sanne Frederiksen
Bogholder
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 7022 9031
Føj til adressebog (vCard)

Vinderstrategi A/S har domicil på Reventlowsgade, som ligger i hjertet af København – en stemningsfyldt gade med Hovedbanegården, metro og DGI byen som naboer. Der er både bus, metro og tog lige uden for døren.

Parkeringsvejledning
Find os på Google Maps!

Kontakt formular

Navn

Adresse

Postnummer

By

Firmanavn

Titel

Telefonnummer

Din e-mail

Emne

Din besked

Antispam: Hvad er 2 plus 5?

Ved at bruge denne formular accepterer du opbevaring og håndtering af dine data på denne hjemmeside.