Kontakt

Vi ser frem til en dialog om strategi

Hjem/Kontakt
Kontakt 2017-09-19T20:23:26+00:00

Kontakt information

Vinderstrategi A/S
Esplanaden 8D
DK- 1263 København K
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 7022 9031
CVR: 31 93 87 24

Direkte kontakt

Mikael Vest
Grundlægger og strategisk rådgiver
Prof. bestyrelsesmedlem
Mail: vest@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2160 9031
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Sanne Markwall
Kommerciel direktør og strategisk rådgiver
Mail: sanne@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2173 5152
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Isabel Rosendal Krogtoft
Strategisk rådgiver
Mail: isabel@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 6014 1572
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Pernille Rügge
Strategisk rådgiver
Telefon: +45 6014 3871
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Signe Bunke
Strategisk rådgiver
Mail: signe@vinderstrategi.dk
Telefon:+45 6014 3851
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Mathilde Teilmann
Strategisk forretningsudvikler
Mail: mathilde@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 3023 0438
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Nicolaj Lund Hansen
Strategisk forretningsudvikler
Mail: nicolaj@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2757 2513
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Patrick Wildenradt
Strategisk forretningsudvikler
Mail: patrick@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2844 7338
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Anja Thygesen
Research og analyse
Mail: anja@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2912 7772
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Mika Kaltoft 
Webmaster
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 6069 3532
Føj til adressebog (vCard)

Sanne Frederiksen
Bogholder
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 7022 9031
Føj til adressebog (vCard)

Vinderstrategi A/S har domicil på Esplanaden, som ligger i hjertet af København K – en stemningsfyldt gade med Kastellet og Amalienborg som naboer. Der er både bus og tog i nærområdet, da Østerport station ligger lige om hjørnet.

Parkeringsvejledning
Find os på Google Maps!

Kontakt formular

Navn

Adresse

Postnummer

By

Firmanavn

Titel

Telefonnummer

Din e-mail

Emne

Din besked

Antispam: Hvad er 2 plus 5?

Gør som 1.241 andre…

Vær blandt de første der modtager inspiration, tips og gode råd, som sikrer dig som morgendagens vinder med styrket top og/eller bundlinje.