Kontakt information

Reventlowsgade 18, st. tv.
DK-1651 København V
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 7022 9031
CVR: 31 93 87 24

Direkte kontakt

Mikael Vest
Grundlægger og strategisk rådgiver
Prof. bestyrelsesmedlem
Mail: vest@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2160 9031
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Anders Bille Jensen
Strategisk rådgiver
Mail: anders@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 7022 9031
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Pernille Rügge
Executive Assistant og strategisk forretningsudvikler
Mail: rugge@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 6014 3871
Føj til adressebog
 (vCard)
Læs profil

Helene Sonne
Strategisk forretningsudvikler
Mail: helene@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 5364 0702
Læs profil

Nicklas Meldgaard Mortensen
Strategisk forretningsudvikler
Mail: nicklas@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2685 5449
Læs profil

Nahida Onib
Kommunikationsansvarlig og strategisk forretningsudvikler
Mail: nahida@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 2826 8075
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Anja Thygesen
Research og analyse
Mail: anja@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 7022 9031
Føj til adressebog (vCard)
Læs profil

Dorte Dannemann
Strategidokumentation og administration

Mail: dannemann@thebackoffice.dk
Telefon: +45 5150 0560

Sanne Frederiksen
Bogholder
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 7022 9031

Adam Vesterager
Webmaster
Mail: vinderstrategi@vinderstrategi.dk
Telefon: +45 7022 9031

Vinderstrategi A/S har domicil på Reventlowsgade, som ligger i hjertet af København – en stemningsfyldt gade med Hovedbanegården, metro og DGI byen som naboer. Der er både bus, metro og tog lige uden for døren.

Parkeringsvejledning
Find os på Google Maps!

Kontakt formular

    Navn

    Adresse

    Postnummer

    By

    Firmanavn

    Titel

    Telefonnummer

    Din e-mail

    Emne

    Din besked

    Antispam: Hvad er 7 plus 3?

    Ved at bruge denne formular accepterer du opbevaring og håndtering af dine data på denne hjemmeside.